מעלונים – מה זה ואיך זה יכול לעזור גם לכם

חלק חשוב מהחיים שלנו הוא חופש התנועה שלנו. כאשר אנחנו שוברים את הרגל או סובלים מבעיות בריאות שונות שמפריעות לנו להתנייד באופן נוח וקל במעלה מדרגות בבית שלנו איכות החיים שלנו נפגעת.

אם יש לנו מדרגות בבית ואנחנו סובלים מקושי בהליכה או מקושי משמעותי לעלות בהן בגלל סיבה רפואית אנחנו לא חייבים לעבור בית או להפסיק להשתמש בחצי העליון שלו.

באמצעות התקנה של פריט עזר משמעותי כמו מעלונים אנחנו יכולים לשפר את איכות החיים שלנו ולעלות ולרדת מתי ואיך שנוח לנו במדרגות.

מעלונים הם למעשה כיסאות מכנים עם מנוע שמתקינים אותם במדרגות בעזרת מסוע ובאמצעותם על ידי ישיבה עליהן והפעלה שלהם עם שלט רחוק ניתן לעלות ולרדת בעזרתן במדרגות.

מעלוני כיסא – לאיזה אוכלוסייה זה יכול לסייע

מעלוני כיסא יכולים להתאים לכלל האנשים באוכלוסייה שמשתמשים באופן יומיומי בקביים או בכיסא גלגלים.

קושי ללכת, לעמוד או נכות או מחלה שגורמים לחולשה גדולה יכולים למנוע מאתנו את החופש לעלות ולרדת במדרגות הבית שלנו לפי הרצון האישי שלנו.

באמצעות מעלוני כיסא איכותיים ומתקדמים מבחינה טכנולוגית אנחנו יכולים ליהנות מחירות מחודשת ומעצמאות רבה בבית הפרטי שלנו.

מעלוני מדרגות – לדאוג לנוחות מבלי להתפשר על האסתטיקה

התקנה של מעלוני מדרגות וכל מעלון מדרגות יכול להיות מותאם באופן אישי לנו ולגוף שלנו ולנושאים כמו הגובה האישי שלנו והמשקל שלנו.

היתרון מעלונים אלו הוא שהם מהווים פריט אסתטי מאוד והם לא פוגעים ביופי ובאסתטיקה של החלל בו הם נמצאים ותחת זאת הם גם הופכים את החיים בבית להרבה יותר נוחים ופשוטים.

 

מעלוני כסא
מעלוני כסא

 

מעלונים לנכים – להפוך את איכות החיים שלכם לטובה יותר

התקנה של מעלונים לנכים יכולה להפוך גם את איכות החיים שלכם לטובה יותר. מעלונים אלו יכולים להפוך את איכות החיים של חולי סרטן, אנשים בעלי מוגבלויות שונות, אנשים שמחלימים משבץ או אנשים שסובלים מבעיות לב להרבה יותר טובים ונוחים.

מעלון לנכים מאפשר גם לאנשים שסובלים מקושי בניידות ליהנות מחופש תנועה גדול יותר שמאפשר להם להיות פחות תלויים בבני המשפחה שלהם ולהיות עצמאיים יותר בבית.

התקנה של פריטי טכנולוגיה על מנת להפוך את הבית ואזורי המגורים בו לנגישים יותר לאנשים בעלי מוגבלות יכולה לגרום להם להרגיש בטוחים יותר בעצמם כך שיהיה להם חופש לעשות ככל העולה על רוחם מבלי לבקש סיוע בכך.

פריט טכנולוגי זה מתאים גם לילדים וגם לאנשים בני הגיל השלישי ולמעשה לאנשים בני כל גיל שפשוט רוצים לעלות בקלות רבה יותר במדרגות – משימה שאחרת היא משימה בלתי אפשרית בשבילם.

יש סוגים רבים של מעלונים בשוק ועלינו לבחור את הסוג שהכי מתאים לנו מבחינת המפרט הטכנולוגי שלו, העיצוב שלו וכמובן המחיר הסופי.

התקשרו עכשיו
דילוג לתוכן